Чемпіонат Донецької області з шахів

13.12.2017 - Фізична культура
Чемпіонат Донецької області з шахів

5 грудня в обласному шаховому клубі ім. О.В Момота міста Краматорськ студенти закладів вищої освіти Донецької області змагались за найвищу сходинку змагань з шахів. Чемпіонат Донецької області був присвячений пам’яті Івана Михайловича Митька.

Змагання проводилися в особистому та загальнокомандному заліку. Дев’ять команд закладів вищої освіти першого та другого рівнів акредитації з шести міст області та п’ять команд закладів вищої освіти третього та четвертого рівнів акредитації з трьох міст області доводили свою майстерність у змаганнях з шахів.

У складі збірної команди ДНМУ виступали Поливанов Євген (медичний факультет, 3 курс, 2 група МС), Криворучко Олексій (медичний факультет, 3 курс, 4 група МС) та Міхова Валентина (фармацевтичний факультет, 1 курс, 1 група).

За підсумками всіх ігор у шахових протистояннях у командному заліку серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.:

1 місце – Донбаський державний педагогічний університет (11,5 балів),

2 місце – Донбаська державна машинобудівна академія (10 балів),

3 місце – Донецький національний медичний університет (6 балів).

IMG_0251 IMG_0262 IMG_0266 IMG_0379 IMG_0402