Ноябрь 12 2017

СПОРТИВНА БИТВА МІЖ ГУРТОЖИТКАМИ №1, №2, №3 І КОМАНДОЮ ДНМУ

pNZSUt-0U6k обща

13 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЯ ЛЕГЕНДАРНА СПОРТИВНА БИТВА МІЖ ГУРТОЖИТКАМИ №1, №2, №3 І КОМАНДОЮ ДНМУ

Наші студенти представили чудові команди, щоб з гідністю презентувати свої гуртожитки і нашу Альма закоренілий. Усі учасники максимально проявили свої спортивні навички і кожна з команд була гідна перемоги. Упродовж усього змагання хлопці не давали глядачам і суддям розслабитися ні на секунду. Битва була неймовірно напруженою і такою, що хвилює. До останнього не було зрозуміло — НУ ХТО Ж ПЕРЕМОЖЕ? Студенти ДНМУ особливо проявили себе в конкурсі «Перетягування каната», коли просто порвали усі інші команди! За результатами усіх конкурсів і виставлених балів від суддів виявилися на 3 місці, АЛЕ МИ ТЕ ЗНАЄМО ХТО НАЙСИЛЬНІШІ, ШВИДШІ, ГОСТРОЗОРІ І АКТИВНІ! Правда? Підсумки змагань «Вперед общага»!: 1 місце — команда 2 гуртожитки 2 місце — команда 1 гуртожитку 3 місце — команда ДНМУ 4 місце — команда 3 гуртожитки Поздоровляємо усі команди за їх зайняті місця.
общага pNZSUt-0U6k обща

Опубликовано 12.11.2017 от admin_reab в категории "Фізична культура