Ноябрь 12 2017

«Універсіада Донеччини»

188

18 жовтня на міському стадіоні відбулися фінальні змагання «Універсіада Донеччини» серед студентів дев’яти різних університетів, інститутів і аккадемій III-IV рівнів акредитації, серед яких були студенти ДонНМУ ім. М.Горького. Протягом 2016 року студенти прийняли участь у змаганнях в таких категоріях спорту, як бадмінтон, баскетбол, волейбол, легка атлетика, пауерліфтинг, настільний теніс, футзал, шахи, пляжний волейбол, а також футбол.
На змаганнях збірні команди нашого університету показали блискучий рівень, принісши університету численні нагороди і призові місця з бадмінтону, легкої атлетики, пауерліфтингу та гри в шахи.
Відповідно до загального заліку серед дев’яти вищих навчальних закладів Донецької області, які прийняли участь у змаганнях, студенти ДонНМУ посіли третє місце. Збірна команда з настільного тенісу принесла перше місце зі змагань серед всіх учасників. Шидлаускас Олексій отримав перше місце в особистому заліку і в парній грі з Чебаковою Ольгою, а Бутко Роман і Букша Анастасія посіли третє місце.
Збірна команда ДонНМУ ім. М.Горького отримала призове місце в категорії «Бадмінтон»: Чебакова Ольга і Цокуров Ігор завоювали третє місце в парній грі.
Завдяки Гончарову Богдану, який посів друге місце в стрибках у довжину з розбігу і третє місце — в бігу на 100 м, Рівненській Діані, що отримала третє місце за стрибки в довжину, а також Мощенко Елі, яка посіла третє місце в бігу на 200 м, наш університет виборов почесне третє місце в категорії спорту «Легка атлетика».
Гідне третє місце дісталося збірній ДонНМУ ім. М.Горького за досягнення в категорії «Шахи». Успіх університету принесли: Філіпов Іван, Пальцун Олександр, Денисенко Лілія.
Наші студенти показали прекрасний результат на таких важливих і відповідальних для університету змаганнях, як «Універсіада Донеччини». Сподіваємося, що вони і далі будуть відстоювати честь університету, і своїми високими досягненнями покажуть, що в ДонНМУ ім М. Горького навчаються справжні чемпіони.

Опубликовано 12.11.2017 от admin_reab в категории "Фізична культура