Декабрь 13 2017

Чемпіонат Донецької області з шахів

IMG_0402

5 грудня в обласному шаховому клубі ім. О.В Момота міста Краматорськ студенти закладів вищої освіти Донецької області змагались за найвищу сходинку змагань з шахів. Чемпіонат Донецької області був присвячений пам’яті Івана Михайловича Митька.

Змагання проводилися в особистому та загальнокомандному заліку. Дев’ять команд закладів вищої освіти першого та другого рівнів акредитації з шести міст області та п’ять команд закладів вищої освіти третього та четвертого рівнів акредитації з трьох міст області доводили свою майстерність у змаганнях з шахів.

У складі збірної команди ДНМУ виступали Поливанов Євген (медичний факультет, 3 курс, 2 група МС), Криворучко Олексій (медичний факультет, 3 курс, 4 група МС) та Міхова Валентина (фармацевтичний факультет, 1 курс, 1 група).

За підсумками всіх ігор у шахових протистояннях у командному заліку серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.:

1 місце – Донбаський державний педагогічний університет (11,5 балів),

2 місце – Донбаська державна машинобудівна академія (10 балів),

3 місце – Донецький національний медичний університет (6 балів).

IMG_0251 IMG_0262 IMG_0266 IMG_0379 IMG_0402

Раздел: Фізична культура | Комментарии отключены
Ноябрь 12 2017

СПОРТИВНА БИТВА МІЖ ГУРТОЖИТКАМИ №1, №2, №3 І КОМАНДОЮ ДНМУ

pNZSUt-0U6k обща

13 КВІТНЯ ВІДБУЛАСЯ ЛЕГЕНДАРНА СПОРТИВНА БИТВА МІЖ ГУРТОЖИТКАМИ №1, №2, №3 І КОМАНДОЮ ДНМУ

Наші студенти представили чудові команди, щоб з гідністю презентувати свої гуртожитки і нашу Альма закоренілий. Усі учасники максимально проявили свої спортивні навички і кожна з команд була гідна перемоги. Упродовж усього змагання хлопці не давали глядачам і суддям розслабитися ні на секунду. Битва була неймовірно напруженою і такою, що хвилює. До останнього не було зрозуміло — НУ ХТО Ж ПЕРЕМОЖЕ? Студенти ДНМУ особливо проявили себе в конкурсі «Перетягування каната», коли просто порвали усі інші команди! За результатами усіх конкурсів і виставлених балів від суддів виявилися на 3 місці, АЛЕ МИ ТЕ ЗНАЄМО ХТО НАЙСИЛЬНІШІ, ШВИДШІ, ГОСТРОЗОРІ І АКТИВНІ! Правда? Підсумки змагань «Вперед общага»!: 1 місце — команда 2 гуртожитки 2 місце — команда 1 гуртожитку 3 місце — команда ДНМУ 4 місце — команда 3 гуртожитки Поздоровляємо усі команди за їх зайняті місця.
общага pNZSUt-0U6k обща
Раздел: Фізична культура | Комментарии отключены
Ноябрь 12 2017

«Універсіада Донеччини»

188

18 жовтня на міському стадіоні відбулися фінальні змагання «Універсіада Донеччини» серед студентів дев’яти різних університетів, інститутів і аккадемій III-IV рівнів акредитації, серед яких були студенти ДонНМУ ім. М.Горького. Протягом 2016 року студенти прийняли участь у змаганнях в таких категоріях спорту, як бадмінтон, баскетбол, волейбол, легка атлетика, пауерліфтинг, настільний теніс, футзал, шахи, пляжний волейбол, а також футбол.
На змаганнях збірні команди нашого університету показали блискучий рівень, принісши університету численні нагороди і призові місця з бадмінтону, легкої атлетики, пауерліфтингу та гри в шахи.
Відповідно до загального заліку серед дев’яти вищих навчальних закладів Донецької області, які прийняли участь у змаганнях, студенти ДонНМУ посіли третє місце. Збірна команда з настільного тенісу принесла перше місце зі змагань серед всіх учасників. Шидлаускас Олексій отримав перше місце в особистому заліку і в парній грі з Чебаковою Ольгою, а Бутко Роман і Букша Анастасія посіли третє місце.
Збірна команда ДонНМУ ім. М.Горького отримала призове місце в категорії «Бадмінтон»: Чебакова Ольга і Цокуров Ігор завоювали третє місце в парній грі.
Завдяки Гончарову Богдану, який посів друге місце в стрибках у довжину з розбігу і третє місце — в бігу на 100 м, Рівненській Діані, що отримала третє місце за стрибки в довжину, а також Мощенко Елі, яка посіла третє місце в бігу на 200 м, наш університет виборов почесне третє місце в категорії спорту «Легка атлетика».
Гідне третє місце дісталося збірній ДонНМУ ім. М.Горького за досягнення в категорії «Шахи». Успіх університету принесли: Філіпов Іван, Пальцун Олександр, Денисенко Лілія.
Наші студенти показали прекрасний результат на таких важливих і відповідальних для університету змаганнях, як «Універсіада Донеччини». Сподіваємося, що вони і далі будуть відстоювати честь університету, і своїми високими досягненнями покажуть, що в ДонНМУ ім М. Горького навчаються справжні чемпіони.

188 18

Раздел: Фізична культура | Комментарии отключены
Ноябрь 7 2017

ЧЕМПІОНАТ ДОНЕЦЬКОЇ ​​ОБЛАСТІ З БАСКЕТБОЛУ

БАСКЕТТБОЛ

Відбулися ігри чемпіонату Донецької області з баскетболу серед студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, в яких взяли участь команди: ДНМУ, ДДПУ, ДДМА і ДонНАБА.
Дані змагання тривали два дні (14 і 15 березня).
Чемпіонат пройшов насичено видовищно і напружено, завдяки створеній атмосфері гравцями команд.

В результаті змагань місця розподілилися наступним чином:
1-е місце — команда ДДПУ
2-е місце — команда ДДМА
3-е місце — команда ДНМУ
4-е місце — команда ДонНАБА
баскет

БАСКЕТТБОЛ

 

Раздел: Фізична культура | Комментарии отключены